Midnight Pool 3

Midnight Pool 3 1.1.9

Świetny bilard na telefon java

Zalety

  • Rozbudowany tryb kariery
  • Tryb gry dla 2 osób na jednym telefonie
  • Wiele dodatków urozmaicających rozgrywkę
  • Możliwość wykonywania trików

Wady

  • Przerywniki filmowe

Doskonały
9

Midnight Pool 3 to gra zręcznościowa na telefony Java. Wyruszamy w podróż do Las Vegas, ale nie będziemy grać w pokera ani ruletkę, tylko w bilard! Doskonała grafika, wiele trybów gry oraz możliwość grania w 2 osoby na jednej komórce to największe zalety gry Midnight Pool 3 na Java.

Midnight Pool 3 oferuje trzy tryby gry: szybki pojedynek przeciwko komputerowi, tryb kariery oraz walka przeciwko znajomemu, któremu podajemy komórkę po tym jak my wykonamy ruch. Midnight Pool 3 daje nam możliwość zagrania w różne odmiany bilarda: trójkę, ósemkę, ósemkę angielską i dziewiątkę.

Midnight Pool 3 wyróżnia się spośród innych gier tego typu rozbudowanym trybem kariery. Musimy pokonać ośmiu zawodników, z których każdy stosuje inną taktykę i styl gry. Do gry przystąpimy w 7 różnych miejscach, począwszy na barze motocyklowym, a na luksusowym apartamencie skończywszy. Między pojedynkami zapoznamy się z fabułą, poznamy naszych przeciwników oraz zobaczymy, stylizowane na filmowe, animowane przerywniki. Dla jednych może to być trochę irytujące, ale z drugiej strony dodaje to grze trochę kolorytu i nakręca rywalizacje.

Sterowanie w Midnight Pool 3 jest proste i intuicyjne. Gra posiada interaktywne tutoriale, które zapoznają użytkownika ze sterowaniem. Co ciekawe, komputerowi przeciwnicy nie są perfekcyjni! Oni też popełniają błędy, dzięki czemu gra jest ciekawsza i nie tak bardzo trudna.

Jeśli lubisz grać w bilard, to Midnight Pool 3 na Java spodoba Ci się na pewno. Teraz w swoją ulubioną grę możesz grac wszędzie tam, gdzie masz ze sobą komórkę Java.

Midnight Pool 3

Download

Midnight Pool 3 1.1.9

Opinie użytkowników o Midnight Pool 3